Телефони працівників Великобагачанської районної державної адміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

 

№ з/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Посада

Телефон

        робочий

Апарат райдержадміністрації

Керівництво

1.

Байрамов Камандар Іскяндар-огли

Голова райдержадміністрації

9-18-61

2.

Мельник Світлана Іванівна

Перший заступник голови райдержадміністрації

9-18-61

3.

Филипась Андрій Васильович

Заступник голови райдержадміністрації

9-14-76

4.

Пархоменко Віктор Анатолійович

Керівник апарату райдержадміністрації

9-18-60

Відділ управління персоналом та організаційної роботи

1.

Мостовий Ігор Миколайович

Начальник відділу

9-15-08

2.

Марченко Олена Василівна

Головний спеціаліст відділу

9-15-08

3.

Солод Наталія Володимирівна

Головний спеціаліст відділу

9-15-08

Загальний відділ

1.

Фесенко Світлана Володимирівна

Начальник відділу

9-16-67

2.

Біленко Лариса Петрівна

Головний спеціаліст відділу

9-18-61

3.

Тесленко Володимир Миколайович

Головний спеціаліст відділу

9-16-67

Юридичний сектор

1.

Вакансія 

Завідувач сектору

9-12-75

2.

Стафійчук Марія Андріївна

Головний спеціаліст сектору

9-12-75

Відділ фінансово-господарського забезпечення

1.

Шарпанцова Наталія Василівна

Начальник відділу

9-13-98

2.

Сергієнко Дарина Олександрівна

Головний спеціаліст відділу

9-13-98

3.

 Пицяк Віктор Петрович

Водій райдержадміністрації

 

4.

Назаренко Наталія Анатоліївна

Прибиральниця

 

Відділ ведення Державного реєстру виборців

1.

Коваленко Алла Василівна

Начальник відділу

9-21-84

2.

Лугівська Любов Іванівна

Головний спеціаліст відділу

9-21-84

3.

Сотник Світлана Іванівна

Друкарка

 

Головний спеціаліст апарату райдержадміністрації

1.

Левченко Микола Андрійович

 

9-14-61

Відділи, управління, служби райдержадміністрації

Відділ економічного розвитку, торгівлі та цивільного захисту

1.

Свічкар Віта Петрівна

Начальник відділу

9-14-71

2.

Шалаєнко Людмила Андріївна

Державний адміністратор

9-14-71

3.

Кононенко Юрій Олексійович

Головний спеціаліст відділу

9-15-08

Служба в справах дітей райдержадміністрації

1.

Онупко Надія Петрівна

Начальник служби

9-11-62

2.

Олефіренко Лілія Анатоліївна

Головний спеціаліст служби

9-11-62

Відділ культури і туризму райдержадміністрації

1.

Бережна Ірина Павлівна

Начальник відділу

9-15-48

2.

 

Головний спеціаліст відділу

9-14-06

Відділ освіти, молоді та спорту райдержадміністрації

1.

Кушнерик Сергій Валентинович

Начальник відділу

9-13-04

2.

Недайкаш Віктор Володимирович

Головний спеціаліст відділу

9-14-51

3.

Потак Сергій Кирилович

Головний спеціаліст відділу

9-15-74

Сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури райдержадміністрації

1.

Олексенко Григорій Петрович

Начальник віділу

9-12-75

2.

Майборода Людмила Олексіївна

Головний спеціаліст відділу

9-12-51

Архівний відділ

1.

Бехтер Тамара Олександрівна

Начальник відділу

 

2.

Левчук Лідія Михайлівна

Архівіст ІІ категорії

 

Фінансове управління райдержадміністрації

1.

Гавловська Олена Олексіївна

Начальник управління

9-11-31

Відділ агропромислового розвитку райдержадміністрації

1.

Бієнко Ганна Миколаївна

Начальник управління

9-13-75

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

1.

Беркало Людмила Миколаївна

Начальник управління

9-18-62

Районний центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

1.

Пилипенко Олександр Володимирович

Директор центру

9-14-27

 

Наверх ↑