Проведені практичні заняття з вогневої підготовки в рамках Єдиного всеукраїнського стрілецького дня

23 лютого 2018 року на базі військової частини А1356 м. Миргород були проведені практичні заняття з вогневої підготовки в рамках Єдиного всеукраїнського стрілецького дня з організаційним ядром загонів оборони Великобагачанського РВК.

Метою даного заходу було:
• поглиблення теоретичних знань військовозобовязаних;
• відновлення практичних навичок війсковозобовязаних у поводженні зі зброєю та виконання нормативів зі стрілецької зброї;
• виховання у особового складу загонів оборони усвідомлення важливості виконання завдань, що стоять перед ними, патріотизму та наполегливості у освоєнні військових знань;
• згуртованості та злагодженості роботи при виконанні поставлених завдань.

Варто зазначити, що всі військовозобовязані Великобагачанського РВК, які залучались до участі у заході, поставились до занять з великою відповідальністю.

Особовий склад загонів оборони взяв участь у виконанні вправ стрільб з автомата «Калашникова» (АК-74) та пістолета «Макарова» (ПМ). Заняття на полігоні були організовані на 4 навчальних місцях, де кожен військовозобов’язаний зміг вивчити заходи безпеки під час стрільб, будову стрілецької зброї, пройти короткий курс з інженерної та медичної підготовки, потренуватись у виконанні нормативів неповного розбирання (складання) зброї та практично виконати вправи стрільби з АК-74 та ПМ, отримати вичерпну інформацію стосовно військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Військовий комісар Великобагачанського РВК висловлює щиру подяку всім учасникам Єдиного всеукраїнського стрілецького дня, патріотам, які демонструють гідний приклад для наслідування.

Нагадуємо, що у Великобагачанському районному військовому комісаріаті продовжуються заходи щодо комплектування військових частин військовослужбовцями за контрактом. Запрошуємо всіх бажаючих до  військкомату для отримання додаткової інформації щодо проходження військової служби за контрактом у лавах Збройних Сил України.

Військовий комісар

Великобагачанського РВК