На виконання Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 № 731 (із змінами), 23 травня 2019 року за номером № 316/3433 Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано розпорядження голови Великобаганської районної державної адміністрації від 14 травня 2019 року № 90 «Про організацію конкурсу з визначення підприємства (організації) для здійснення функцій робочого органу під час проведення засідань районного конкурсного комітету з перевезення пасажирів на приміських автобусних маршрутах загального користування, що не виходять за межі території Великобагачанського району».

З повним текстом розпорядчого документа і нормативно-правового акта можна ознайомитися тут.