З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Кротівщинська сільська рада повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Генеральний план з розробкою плану зонування с.Скибівщина Кротівщинської сільської ради Великобагачанського району Полтавської області».

З матеріалами можна ознайомитись та надати пропозиції в Кротівщинській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 23.08.2019 р.         в робочий час за адресою: вул. Центральна, 112, с.Кротівщина, Великобагачанський р-н, Полтавська обл.

Строк завершення прийому пропозицій – 22.09.2019 р.

Кротівщинська сільська рада

ДолученняРозмір