Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі територі

Відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань повідомляємо про оприлюднення проекту розпорядження голови Великобагачанської райдержадміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Великобагачанського району Полтавської області».

Розробником зазначеного проекту регуляторного акта - є сектор містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та інфраструктури Великобагачанської районної державної адміністрації Полтавської області.

Метою прийняття цього регуляторного акту - є затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі Великобагачанського району Полтавської області для належної організації якості забезпечення роботи і підготовки матеріалів.

Проект розпорядження буде розміщено на офіційній веб - сторінці райдержадміністрації: діяльність РДА/регуляторна політика/проекти регуляторних розпоряджень (перейти до перегляду).

Строк прийняття пропозицій та зауважень до проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про затвердження Умов проведення конкурсу з визначення пасажирських перевізників на приміських автобусних маршрутах загального користування, які не виходять за межі території Великобагачанського району» становить один місяць з дня його оприлюднення.

Пропозиції та зауваження до проекту зазначеного розпорядження та аналізу його регуляторного впливу прийматимуться за адресою: 38300, сел. Велика Багачка вул. Шевченка, 73 або електронною поштою: vbagach_rda@adm-pl.gov.ua