Повідомлення про оприлюднення проекту розпорядження голови райдержадміністрації «Про вартість харчування дітей та розмір батьківської плати за харчування у закладах освіти району у 2019 році»

На виконання Положення про державну реєстрацію нормативно-правових актів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 28.12.1992 № 731 (із змінами), 12 лютого 2019 року за номером № 53/3170 Головним територіальним управлінням юстиції у Полтавській області зареєстровано розпорядження голови Великобаганської районної державної адміністрації від 5 лютого 2019 року № 15 «Про вартість харчування дітей та розмір батьківської плати за харчування у закладах освіти району у 2019 році».

З повним текстом розпорядчого документа і нормативно-правового акта можна ознайомитися тут.