Орієнтовний план проведення засідань "круглого столу" у 2019 році

ПОГОДЖУЮ                                                                                                                  ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова Громадської ради                                                                                         Голова  Великобагачанської

при райдержадміністрації                                                                                         райдержаадміністрації

________________ Н.І.Козачко                                                                                      ____________________  К.І.Байрамов

Орієнтовний план

проведення засідань «круглого столу» на актуальні теми у 2019 році

Тема засідання

Термін проведення

Відповідальні виконавці

1.

Про стан соціального захисту воїнів-інтернаціоналістів та учасників АТО.

Лютий.

Відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, управління соціального захисту населення  райдержадміністрації.

2.

Про співпрацю релігійних громад з місцевою владою та підготовку до проведення Великодніх свят і поминальних днів

Квітень.

Відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

3.

Про розроблення генеральних планів населених пунктів району та погодження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок в межах населених пунктів.

Травень.

Сектор архітектури, містобудування, житлово-комунального господарства та інфраструктури  райдержадміністрації, відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації.

4.

Стан дотримання конституційних прав і свобод громадян.

Червень.

Перший заступник голови  райдержадміністрації, відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації,  Великобагачанське бюро правової допомоги Першого полтавського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

5.

Незалежність України: здобутки та погляд у майбутнє.

Серпень.

6.

Про хід реформування закладів системи охорони здоров’я на території району.

Вересень.

Заступник голови  райдержадміністрації, відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, ЦРЛ, ПМСД.

7.

Про хід виконання в районі Закону України «Про  Національну поліцію» та заходів щодо боротьби із злочинністю.

Листопад.

Перший заступник голови  райдержадміністрації, головний спеціаліст апарату  райдержадміністрації, відділ управління персоналом та організаційної роботи апарату райдержадміністрації, Великобагачанське відділення поліції ГУНП в Полтавській області.

8.

Гідність як зміст нового Українського суспільства.

Листопад.

9.

Перспективи розвитку місцевого самоврядування як наслідок проведення реформи децентралізації: стан виконання положень реформи, перші здобутки, проблемні питання.

Грудень.