Звернення голови Великобагачанської районної державної адміністрації у зв'язку з лабораторним підтвердженням 2 випадків захворювання на COVID-19 в районі.

Шановні жителі Великобагачанського району!

Звертаюся до Вас як до свідомих та відповідальних громадян, бо саме завдяки нашим спільним діям вдавалося зберегти позитивну статистику і стабільну динаміку до 11 серпня поточного року, коли в районі вперше отримали лабораторно підтверджені 2 випадки інфікування вірусом COVID-19.

Зараз усі ми відповідальні за те, як розгортатиметься ситуація з поширенням коронавірусу в межах району. Тому я закликаю усіх продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів, враховуючи ситуацію, не виходити без потреби з дому, спілкуватись із близькими за допомогою телефону, максимально обмежити коло контактів, відвідування установ, організацій, користуватись засобами індивідуального захисту, дотримуватися соціальної дистанції. Адже з послабленням карантинних заходів в автобусах, закладах торгівлі, харчування, побутового обслуговування можна було побачити людей без захисних масок та з недотриманням соціальної дистанції.

Окремо хочу звернутися до суб’єктів господарювання сфери послуг, торгівлі, харчування, розважальних закладів, автоперевізників щодо неухильного дотримання ними протиепідемічних заходів.

Ми обов’язково подолаємо це випробування разом!

Бережіть своє здоров’я та здоров’я своїх рідних!