ЗВЕРНЕННЯ ГОЛОВИ ВЕЛИКОБАГАЧАНСЬКОЇ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ СЕРГІЯ БРАТІКА

Версія для друкуВерсія для друку

Шановні мешканці Великобагачанського району!

Дива не сталося, гідра коронавірусної інфекції з кожним днем запускає свої щупальці все далі і далі в регіони. Ось уже три дні поспіль надходить сумна статистика, у понад 4 тисяч жителів України діагностують захворювання на COVID-19, 4633 за останню добу, що є  антирекордом кількості нових хворих, понад 100 реєструється щодня в Полтавській області.

За інформацією Полтавського обласного лабораторного центру МОЗ України, від початку карантину в районі діагностували 9 випадків захворювання на COVID-19. Одна людина на жаль померла. Висловлюю свої щирі співчуття близьким. Немає більшого горя, як втрачати рідну людину. Державна комісія з питань ТЕБ та НС 01.10.2020 року ухвалила рішення про новий розподіл зон карантину. За ним місто Полтава увійшла до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки, а місто Лубни, Миргород, Диканський, Лохвицький, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський та Шишацький райони мають «жовтий» рівень. Нове зонування почне діяти з понеділка, 5 жовтня. 

Тому я вкотре закликаю усіх продовжити виконання карантинних (протиепідемічних) заходів. Вони не змінились і залишаються таким ж простими та дієвими:

- носити маски в усіх громадських місцях, транспорті та інших місцях скупчення людей;

- постійно мити руки та обробляти їх антисептиками;

- літнім людям не виходити без особливої потреби з дому;

- обмежити проведення релігійних та інших масових заходів;

- дотримуватися соціальної дистанції  у 1,5 метри;

- турбуватися про укріплення свого здоров’я та підвищення імунітету;

- уникати відвідування без особливих потреб навколишніх регіонів.

Впевнений, разом, суворо дотримуючись карантинних (протиепідемічних) заходів, ми зможемо протидіяти цій страшній хворобі. Бажаю всім міцного здоров’я, не хворійте.

                                                                                                      Сергій БРАТІК

Наверх ↑