Засідання колегії райдержадміністрації

Версія для друкуВерсія для друку

На засіданні колегії райдержадміністрації розглянуто питання про стан та перспективи розвитку тваринницької галузі в 2018 році, про виконання вимог Закону України «Про запобігання корупції» в райдержадміністрації у 2017 році та про підсумки роботи з персоналом в райдержадміністрації за  2017 рік. З першого питання порядку денного доповіла начальник відділу агропромислового розвитку райдержадміністрації Г.Бієнко. Відповідно до аналізу розвитку тваринництва за 2017 рік в галузі досягнуто позитивних тенденцій. Валове виробництво молока становить 16 тис. 700 тонн, що більше проти минулого року на 67 тонн, надій на корову складає 7 тис. 106 кг, що більше порівняно з 2016 роком на 179 кг і є найвищим показником за весь період розвитку тваринництва в районі. Вироблено м’яса всіх видів худоби і птиці 1 тис. 700 тонн і реалізовано 1  тис. 400 тонн.
Станом на 01.01.2018 року в сільськогосподарських підприємствах району налічується 6 тис. 946 голів великої рогатої худоби, у тому числі: корів -  2 тис. 348 голів, свиней – 6 тис. 172 голови,  птиці -  5 тис. 932 голови, овець - 445 голів.
Молочне стадо  корів складається з порід української чорнорябої  (60%) та української червонорябої (40 %.).
Галузь забезпечена всіма видами кормів, які раціонально використовуються, що дає можливість успішно проводити зимівлю худоби.
З другого питання порядку денного доповіла перший заступник голови райдержадміністрації С.Мельник. Робота по запобіганню проявам корупції у райдержадміністрації у 2017 році проводилась відповідно до програм, затверджених розпорядженнями голови райдержадміністрації. Зазначені програми передбачали виконання ряду заходів у 2017 році, що стосуються проведення перевірок достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», забезпечення участі державних службовців  у проведенні  навчань  щодо дотримання вимог Законів України «Про запобігання корупції» та «Про державну службу»,  своєчасного оновлення офіційного веб-сайту.
У 2017 році проведено 4 перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади». За результатами розгляду запитів до райдержадміністрації надійшли відповіді з відповідних установ та встановлено достовірність наданих відомостей. Державні службовці, на яких поширюються
Заборони, передбачені Законом України «Про очищення влади», в райдержадміністрації  відсутні.
У 2017 році проведено 7 навчань та 2 семінар-тренінги з державними службовцями апарату та інших структурних підрозділів райдержадміністрації на теми: «Практичні аспекти та особливості електронного декларування», «Запобігання та врегулювання конфлікту інтересів», тощо. Крім того, з метою недопущення корупційних проявів у сферах, де існує високий ризик корупції, спеціалісти відділення Державного казначейства та фінансового управління райдержадміністрації провели семінар-наради з бухгалтерськими та економічними працівниками бюджетних установ та органів місцевого самоврядування.
Осіб, які невчасно або взагалі не подали Декларацію за 2016 рік, в райдержадміністрації не виявлено. Скарг  щодо  незаконності  дій, які включають корупційну складову на державних службовців райдержадміністрації не надходило.
На офіційному веб-сайті районної державної адміністрації створені та постійно оновлюються систематизовані рубрики, категорії матеріалів та інформації,  спрямовані  на  відкритість  влади  та  прозорість  діяльності керівництва  районної  державної  адміністрації,  її  апарату  та  структурних підрозділів.
Крім того, для підвищення рівня знань населення щодо ролі інститутів громадянського суспільства в протидії корупції та особисту участь громадян у запобіганні та викритті корупційних проявів, інформування суб’єктів декларування в районній газеті «Рідний край» у 2017 році розміщено 6 статей. Для отримання достовірної та повної інформації про притягнення осіб до відповідальності за вчинення правопорушень пов’язаних з корупцією налагоджено співпрацю райдержадміністрації з Великобагачанським районним судом.
З третього питання порядку денного доповів керівник апарату райдержадміністрації В.Пархоменко. Робота з персоналом в райдержадміністрації проводиться відповідно до норм та вимог чинного законодавства України, зокрема Закону України «Про державну службу», Кодексу Законів про Працю України, постанов Кабінету Міністрів України та указів Президента України. З метою надання роботі з персоналом постійного, планового і цілеспрямованого характеру в райдержадміністрації затверджено план роботи з персоналом на 2017 рік. Станом на 1 січня 2018 року у райдержадміністрації кількість державних службовців за штатним розписом 67 (16 - апарат, 51 - інші структурні підрозділи), фактично працює 64 особи (15 – апарат, 49 - інші структурні підрозділи), облікова кількість державних службовців 66 осіб (16 – апарат, 50 - інші структурні підрозділи), 2 державних службовці перебуває у відпустці для догляду за дитиною, вакантних посад - 2.
У 2017 році оголошено 15 конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби, в тому числі: 2 - в апараті, 8 - в секторі економічного розвитку, торгівлі і цивільного захисту, 3 - в управлінні соціального захисту населення, 1 у фінансовому управлінні та 1 у відділі агропромислового розвитку. Фактично проведено 11 конкурсів на зайняття вакантних посад державної служби. За результатами конкурсів 5 осіб не пройшли І етап – тестування, було призначено 6 державних службовців категорії «В» (1 в апараті РДА, 1 у фінансовому управлінні, 2 в секторі розвитку, торгівлі і цивільного захисту, та 2 в управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації) та 3 державних службовців категорії «Б» (1 в апараті райдержадміністрації, 1 у відділі агропромислового розвитку, 1 в  управлінні соціального захисту населення райдержадміністрації). За результатами конкурсів 3 державних службовці призначені на вищі посади у структурних підрозділах, в яких працювали.
З метою ознайомлення членів конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби Великобагачанської райдержадміністрації з ключовими положеннями Закону України «Про запобігання корупції» в частині питань щодо врегулювання конфлікту інтересів та відповідальності за порушення вимог щодо повідомлення про конфлікт інтересів членом конкурсної комісії розроблена «Пам’ятка члену конкурсної комісії на зайняття вакантних посад державної служби Великобагачанської райдержадміністрації щодо відповідальності у разі виявлення конфлікту інтересів».
У звітному періоді звільнено 5 осіб: 1 - в зв’язку з виходом на пенсію, 1 - в зв’язку з досягненням 65-річного віку, 3 - за угодою сторін.
У 2017 році черговий ранг було присвоєно 5 державним службовцям та 4 новопризначеним державним службовцям по закінченню терміну випробування.
У 2017 році райдержадміністрацією було направлено на навчання до Харківського регіонального інституту державного управління Національної академії державного управління при Президентові України на заочну форму навчання 1 особу. Крім того, протягом   звітного   періоду  підвищили кваліфікацію 36 державних службовців (з них за професійною програмою - 6 осіб, на короткострокових семінарах – 11 осіб, за програмою самоосвіти, як учасники Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» - 8 осіб, на вебінарах – 11 осіб). У 2017 році проведено 3 навчання з державними службовцями апарату та інших структурних підрозділів райдержадміністрації з питань пов’язаних із веденням роботи з персоналом; 8 заходів  з надання методично-консультативної допомоги та 5 нарад з питань організації роботи з персоналом.
За результатами розгляду питань колегія райдержадміністрації прийняла проекти відповідних розпоряджень голови райдержадміністрації.

Наверх ↑