ЗА ДОБУ В ОБЛАСТІ НОВИХ ВИПАДКІВ ЗАХВОРЮВАННЯ НА КОРОНАВІРУС НЕ ЗАФІКСОВАНО

Версія для друкуВерсія для друку

На Полтавщині залишається 161 підтверджений випадок захворювання на коронавірус. Хворіють 146 людей. Про це повідомив на брифінгу щодо ситуації із захворюваністю на COVID-19 в регіоні голова облдержадміністрації Олег Синєгубов.

12 осіб одужали. Всього в регіоні зафіксовано три летальні випадки: один у Кременчуці й два – у Кременчуцькому районі.

«Переважна більшість хворих на коронавірус перебувають у задовільному стані, у частини відсутні симптоми хвороби. Кілька пацієнтів – у важкому стані, є хворі, підключені до апаратів ШВЛ», – зазначив Олег Синєгубов.

Очільник області наголосив на дотриманні карантинного режиму.

«Попереду – поминальні дні. Дуже важливо залишатися в цей час вдома, дослухатися до рекомендацій і перенести час відвідування місць поховання. Представники церков повідомили, що перенесли ці заходи на червень. Крім того, ми звернулися до органів місцевого самоврядування, щоб усі місця поховання були зачинені для відвідувачів. Виняток – якщо потрібно здійснити поховання», – повідомив Олег Синєгубов.

Секретар Полтавської міської ради Олександр Шамота розповів, що в обласному центрі всі цвинтарі закриті для відвідування, за винятком здійснення процедури поховання.

Загалом у Кременчуці зафіксовано 58 випадків захворювання на коронавірус, у Полтаві – 27, у Кременчуцькому районі – 21, у Миргородському районі й місті Миргороді – 12, в Горішніх Плавнях – 11, Зіньківському районі – 8, Полтавському районі – 4, Кобеляцькому районі – 3, Лубнах, Лубенському, Пирятинському, Оржицькому, Глобинському, Карлівському районах – по 2, Машівському, Козельщинському, Котелевському, Хорольському і Чутівському районах – по 1.

Нині на Полтавщині лабораторно коронавірус підтвердили у 42 медичних працівників із різних відділень.

На самоізоляції станом на 24 квітня в регіоні перебувають 538 людей. 3826 осіб завершили самоізоляцію, вважаються здоровими.

Наверх ↑