З Всеукраїнським днем бібліотек!

ШАНОВНІ БІБЛІОТЕЧНІ ПРАЦІВНИКИ ВЕЛИКОБАГАЧАНЩИНИ!

Щиро вітаю вас з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек!

Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником творів друку — вічних пам’яток писемності, а її служителі — вірними зберігачами і популяризаторами духовної спадщини поколінь.

За своїм природним призначенням бібліотеки є потужним знаряддям демократії, гармонізації суспільних відносин, важливим чинником інтелектуального, духовного і естетичного збагачення кожної нації.

Всеукраїнський день бібліотек – не тільки професійне свято тих, хто працює у цих закладах. Це свято всіх громадян, всього українського суспільства, бо послугами бібліотек користується велика кількість населення. Кожна бібліотека – це храм книги, дзеркало історії нашої держави.

Бібліотеки району намагаються достойно виконувати свою духовну місію у суспільстві, не випадково середньовічний мислитель Еразм Роттердамський казав: “Моя батьківщина там, де моя бібліотека”.

Маю приємність привітати шановних бібліотекарів з професійним святом – Всеукраїнським днем бібліотек. Низький уклін вам та ветеранам бібліотечної справи за працю, ентузіазм, безкорисність, за теплоту сердець і відданість бібліотечній справі.

Бажаю вам, шановні працівники бібліотек, а також читачам, усім, хто любить і шанує книгу, доброго здоров’я, щасливих відкриттів непрочитаних сторінок і творчих успіхів для блага Української держави.

В.о. голови райдержадміністрації                          С.Мельник