З НОВИМ РОКОМ!

Версія для друкуВерсія для друку

ШАНОВНІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ ТА ГОСТІ НАШОГО РАЙОНУ!

Наближається святкова і радісна пора новорічного свята, із приходом якого ми поринаємо у чарівний світ, створений уявою й фантазіями багатьох поколінь наших предків. Відчуття свята, пухнастий сніг та запах ялинки, подарунки та загадане у новорічну ніч найсокровенніше бажання – це те, чого так чекають діти, те, у що досі вірять дорослі, адже скільки б нам не було років, ми не перестаємо вірити в диво. І воно неодмінно має збутися!

Ми  гідно прожили кожну мить року, який відходить у минуле, щодня здобуваючи свої маленькі перемоги: ми працювали та вчилися, кохали, народжували дітей, самі долали негаразди та допомагали іншим.
У рік новий ми входимо із новими сподіваннями – на добрі зміни, на краще життя для себе, для своєї родини, для своєї рідної землі.
Тож хай збудеться все задумане, а 2018 рік стане таким, яким ми хочемо його бачити. Зустрічаючи Новий рік, побажаємо один одному Любові та Віри. Віри в себе і в процвітання нашої країни. Подаруємо найдорожче, найцінніше: любов і тепло наших сердець, увагу і турботу нашим близьким, аби у Новому році щасливих людей стало більше.
Бажаю вам щоденної наполегливості, творчості, стійкості і обов’язково -  удачі, здоров’я вам і вашим рідним, радості й добробуту. Хай здійсняться у Новому році всі ваші шляхетні бажання, найзаповітніші мрії. Хай будуть багатими на справжніх друзів і бажаних гостей ваші домівки, а в них – і на столі і до столу.
Доброго вам  Нового року!

Камандар Байрамов, голова районної державної адміністрації

Наверх ↑