111

З ДНЕМ ЗНАНЬ

Версія для друкуВерсія для друку

Дорогі учні! Шановні вчителі, батьки!

 

Щиро вітаю усіх Вас із Днем знань та початком нового 2018-2019 навчального року! День знань – це свято всіх, хто вчиться і навчає, хто виряджає до школи і зустрічає з неї, хто щодня везе шкільним автобусом, хто спонукає до творчості та спортивних перемог, хто допомагає зрозуміти прості та вічні істини, завдяки яким з маленької людини формується особистість.

Усім, хто вчиться бажаю наснаги, наполегливості та натхнення для досягнення поставлених життєвих цілей. Упевнений, що саме молодь з новим світоглядом, творчим мисленням, активною громадянською позицією здатна розвивати економічний та інтелектуальний потенціал держави, зберегти надбання поколінь та забезпечити  гідне майбутнє України. Це особливо урочистий та хвилюючий день для першокласників. Від сьогодні вони стають на нелегкий, але цікавий і захоплюючий шлях до пізнання, нових звершень та самостійного життя! Тож вчителі та старшокласники підтримайте їх у цьому починанні.

Окремі слова щирої вдячності усім, хто присвятив своє життя нелегкій педагогічній та освітянській справі. Шановні вчителі, пам’ятайте – саме завдяки Вашій щоденній праці твориться майбутнє країни.

Від усієї душі бажаю всім злагоди, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці, щоб кожен день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи!

 

Голова районної

державної адміністрації                                             Камандар Байрамов

Наверх ↑