З Днем визволення Полтавщини!

ДОРОГІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ!

Вітаю вас зі святом свободи та миру,  з днем визволення Великобагачанського району та Полтавської області від фашистських загарбників.

23 вересня -  знаменна дата для жителів Великобагачанщини, адже цього дня нашу рідну землю було звільнено від ворога. Ці дійсно святі дні завжди викликають у нас почуття світлої радості, безмежної гордості за наш народ та гіркий сум водночас.

Ми пам’ятаємо і свято шануємо тих, хто не шкодував власного життя заради того, щоб ми жили на вільній землі.

Здолати ворога вдалося завдячуючи мужності і героїзму воїнів, партизанів і підпільників, а також тим, хто пережив відчай і приниження окупації не втративши гідності та віри в народ і його Перемогу.

Нехай нашими неперехідними духовними цінностями, нашими найвищими чеснотами стануть священна пам’ять і глибока повага до тих, хто пройшов страшну і сувору школу війни, хто у повоєнні роки відбудував зруйновані міста та села, хто і сьогодні є для нас прикладом любові до Батьківщини, зразком витримки, мудрості та терпіння, щирої віри у непорушну єдність поколінь у щасливе майбутнє нашої незалежної держави.

Доземний уклін ветеранам та вічна наша вдячність — живим і полеглим!  Слава переможцям!

В.о.голови  райдержадміністрації                     С.І.Мельник