З Днем усиновлення!

ШАНОВНІ МЕШКАНЦІ РАЙОНУ!

Вітаю з Днем усиновлення всіх, хто причетний до цього свята - усиновлювачів, опікунів, піклувальників, прийомних батьків, працівників служби у справах дітей та центру соціальної служби для сім'ї, дітей і молоді.

Це свято людяності, милосердя, великодушності, яке не випадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та матері їх Софії. Це надзвичайно тепле свято для всієї української громади і насамперед - для батьків і дітей, які волею долі стали однією родиною.

Серце у людини є  щоб думати не тільки про себе -  така давня життєва істина стала змістом життя для батьків-усиновлювачів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів та піклувальників.

Так було завжди ― історію і країну творять люди, історію щасливого дитинства творять батьки.

Батьківство - це велике щастя, і разом з тим велика жертовність. Це безмежне розуміння та бажання принести дитині трепетну мить радості. Це горе, поділене на кожного члена родини, та щастя, помножене на всіх. Родина, в якій є усиновлена дитина, – це родина назавжди.

Стати для чужої дитини батьком чи матір’ю, перейматися до кінця життя її проблемами – чи не є це подвигом батьківства. Ми пишаємось своїми усиновителями. Це свято життєвої мужності і щирості, це свято розуміння, це свято великої душі та великого терпіння.

Прийміть доземний уклін та найщиріші слова поваги з нагоди Дня усиновлення. Ви дали кожній дитині, яка зростає у вашій сім’ї, найважливіше – щастя мати родину, тата і маму. Ви відкрили дитині своє серце, розділили з нею свою любов і душевне тепло.

Хай повниться дитячим щасливим сміхом ваша домівка, хай ростуть здоровими та успішними діти. Хай щедрість та милосердя ваших душ заради наших дітей примножується з кожним днем, а Віра, Надія і Любов ніколи не покидають ваші серця!

В.о. голови райдержадміністрації            С.Мельник