З ДНЕМ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ!

ШАНОВНІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ!

Сердечно вітаю вас з одним із найважливіших національних свят держави – Днем Соборності України.
Цей день належить кожному з нас як історичний символ об’єднання України та загальний для всіх орієнтир майбутнього – саме суспільна, духовна і територіальна єдність України є найважливішою умовою для розвитку та успіху нашої держави. Він  нагадує нам, що український народ реалізував своє багатовікове прагнення жити у соборній державі, сповідувати єдині національні і суспільні цінності, спільними силами дбати про свій добробут.

Пам’ятаймо, що коли ми разом, ми відчуваємо себе єдиним народом, якому обов’язково посміхнеться доля. Тож нехай відчуття єдності, як громадян однієї країни, допомагає нам будувати свою державу, свою правду і свою волю, як заповідав Великий Кобзар.
В цей день щиро бажаєю вам, дорогі земляки, мудрості, наснаги у розбудові Великобагачанщини та України.
Зичу  вам  міцного здоров’я, щастя, достатків, миру, злагоди і нових успіхів на благо Вітчизни та народу.

Камандар Байрамов, голова районної державної адміністрації