З Днем селища Велика Багачка!

ДОРОГІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ!

Вересень знову приніс у наше мальовниче селище Велика Багачка улюблене свято. Цей хвилюючий день переповнює душі жителів особливим піднесенням і гордістю за рідний край, дає нагоду освідчитися йому у щирій любові і подякувати за щастя жити, працювати і творити в ньому.

Для кожного з нас райцентр — це не лише маленька позначка на карті, а, насамперед, певне духовне середовище, де народжувалися, жили і працювали наші предки, створюючи матеріальні й культурні цінності. З огляду на минуле можна сказати, що Великій Багачці пощастило, адже історія селища не загубилася у сивих століттях, вона продовжується добрими справами людей.

Висловлюю слова вдячності вам, дорогі земляки, за вашу працю і турботу про процвітання районного центру.  Ми вдячні попереднім поколінням  великобагачанців, які залишили нам у спадок природні пам’ятки, невичерпну духовну скарбницю, з якої черпаємо сили й снагу для творення.

Нехай наше селище буде вічно молодим, квітучим і красивим, а життя кожної сім`ї наповнено душевним теплом, радістю і надією на краще!

Зі святом усіх, щастя, здоров’я, любов у кожну оселю!

Низький уклін вам, шановні земляки!

В.о. голови  райдержадміністрації                                С.І.Мельник