З ДНЕМ ПЕРЕМОГИ!

ДОРОГІ ВЕТЕРАНИ ТА УЧАСНИКИ
ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ!
ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЩИНИ!

8 та 9 травня – День пам'яті і примирення, свято Великої Перемоги (День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні) – в історії нашого народу є символом героїчного минулого, величі духу і мужності людей, які пройшли вогняними шляхами жорстокої війни.
Пам’ять тієї війни завжди з нами, як високий зразок мужності, самопожертви, тяжкої ратної праці. Вона непідвладна часу, як непідвладна часу любов до рідної землі.
Наша довічна шана і пам'ять полеглими героями, котрі віддали своє життя за свободу і незалежність України. Подвиг воїнів-переможців непідвладний часу, як і безмежна наша вдячність всім, хто відстояв Батьківщину, виявив нездоланну мужність та незламність духу.
Неоціненним є і життєвий подвиг тих, хто підняв зі згарищ міста і села, відбудував зруйноване народне господарство. У них ми вчимося сьогодні людяності, мудрості і терпіння, віри і любові до нашої рідної землі, до Батьківщини. Наш обов’язок – бути гідними цього надзвичайного життєвого подвигу, усіма своїми справами знову утверджувати мир та злагоду на рідній землі та в усій Україні. Щороку свято 9 Травня служить нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі!
Хотілося б звернутися до всіх жителів району: давайте усім миром зробимо так, щоб нинішні і прийдешні покоління завжди пам'ятали подвиг тих, хто поліг, визволяючи рідну землю, хто повернувся переможцем. Пам'ять потрібна полеглим, увага потрібна живим.
У цей пам'ятний, світлий, святковий і водночас сумний день ми повинні вкотре усвідомлювати значення таких слів, як мир, порозуміння і примирення. Нехай єднає усіх нас любов до України і турбота про її майбутнє.
Бажаю всім ветеранам здоров'я, миру і добра, турботи та уваги рідних і близьких, гідного життя. Низький вам уклін за самовідданість, силу духу, героїзм і величезну любов до Батьківщини. Залишайтеся ще довго з нами.
З Днем Великої Перемоги!

Голова райдержадміністрації С.Братік