З ДНЕМ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ!

ШАНОВНІ ЖИТЕЛІ РАЙОНУ,
ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ПРАЦІ ОРГАНІВ МІСЦЕВОГО САМОВРЯДУВАННЯ, ДЕПУТАТИ ВСІХ РІВНІВ!

Прийміть щирі і сердечні вітання з нагоди державного свята – Дня місцевого самоврядування!
Майбутнє нашої держави неможливе без розвитку місцевого самоврядування. Ваша наполеглива і самовіддана праця, високий професіоналізм і компетентність, відповідальність та активна громадська позиція є гідним внеском у розбудову нашого регіону і держави.
Працівники місцевого самоврядування та депутати нашого району завжди відрізнялися високим професіоналізмом, цілеспрямованістю та відповідальністю.
Депутатський корпус району досить успішно вирішує важливі соціально-економічні та громадсько-політичні питання.
День місцевого самоврядування - це свято не лише тих, хто працює в органах місцевої влади, депутатів, а й усіх громадян, виборців, які вболівають за проблеми рідного району, селища, села, дбають про його розквіт і зростання.
Завдяки злагодженій роботі представницької і виконавчої гілок влади, тісному співробітництву з територіальними громадами району, сьогодні вдається не лише вирішувати чимало непростих питань, а й реалізовувати багато перспективних планів та задумів.

Прийміть слова вдячності за вашу самовіддану працю на благо розвитку територіальних громад,   в ім’я розквіту України. Від усього серця бажаю вам міцного здоров’я, наснаги, витримки, оптимізму. Хай ніколи вас не покидає віра, надія, любов. Нехай ваша професійність та досвід, а також творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові та розвитку нашої держави!

Голова райдержадміністрації                            К.Байрамов