З ДНЕМ БУХГАЛТЕРА!

ШАНОВНІ БУХГАЛТЕРИ ВЕЛИКОБАГАЧАНЩИНИ!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня бухгалтера.

Ваша робота справедливо вважається однією з ключових ланок у будь-якій організації.

В сьогоденні на вас покладається надзвичайно важливі обов’язки, завданням яких є не тільки вчасне нараховування податків та складення звітності, а й допомога керівництву раціонально використовувати фінансові та матеріальні ресурси підприємств. Важливою є роль бухгалтерів, які працюють у бюджетних установах, забезпечуючи ефективне та раціональне використання державних коштів.

Сумлінно виконуючи свої обов’язки, ви закладаєте основу для утвердження в нашому районі цивілізованих економічних відносин.

Враховуючи надзвичайно важливу роль вашої професії, ваш досвід і фахові знання, дозвольте засвідчити вам свою повагу та побажати нових успіхів у бухгалтерській справі.

Переконана, що ви й надалі будете вірними своєму професійному обов’язку. За будь-яких обставин цифри хай вас люблять і складаються в суми, які потрібні вам.

Зичу вам, вашим родинам міцного здоров’я та щастя, добра і благополуччя, розсудливості та впевненості у власних силах, злагоди і результативної роботи.

В.о. голови райдержадміністрації              С.І.Мельник