Вшанували пам'ять загиблих захисників України

Відповідно до Указу Президента України № 621/2019 від 23.08.2019 "Про День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України" щорічно 29 серпня відзначається День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України. Цю дату приурочено воєнним подіям на сході України, коли під час Іловайської операції українська армія зазнала найбільших втрат.
28 серпня 2020 року голова Великобагачанської районної ради Г.М.Полтавець, заступник голови Великобагачанської райдержадміністрації Р.А.Мандзюк, працівники сектору культури райдержадміністрації, районного краєзнавчого музею, представники районного військового комісаріату, громадськості вшанували пам'ять загиблих захисників спочатку біля пам'ятної дошки Денису Часовому та Руслану Троньку у районній державній адміністрації. На кладовищах смт Велика Багачка та с. Перекопівка вшанували пам'ять хвилиною мовчання та поклали квіти до могил воїнів АТО Руслана Тронька , Пилипа Ременця та Дениса Часового. Делегація також відвідала пам'ятні знаки Героям Небесної Сотні та воїнам АТО у Великій Багачці, вшанувала пам'ять загиблих покладенням квітів та хвилиною мовчання.