Визначають план обходу Чутового та Полтави в межах реконструкції траси Київ-Харків-Довжанський

Версія для друкуВерсія для друку

За дорученням голови Полтавської облдержадміністрації відбулося чергове засідання робочої групи на чолі з радником голови Олександром Ткачем із питання реалізації проєкту «Реконструкція автомобільної дороги державного значення М-03 Київ-Харків-Довжанський».

На засідання прибули представники компанії ОНУР, Служби автомобільних доріг у Полтавській області, Офісу водних ресурсів у Полтавській області, голів Полтавської та Чутівської районних адміністрацій, а також головного управління Держгеокадастру в Полтавській області.

Членами робочої групи розглянули питання щодо викупу земельних ділянок в межах Полтавського та Чутівського районів, де відбувається реконструкція та капітальне будівництво державної дороги М-03.

Також обговорили питання відведення земельних ділянок із метою визначення місць забору підсипного ґрунту у ході реалізації вищезазначеного проєкту.

У рамках засідання робочої групи було напрацьовано ряд пропозицій стосовно реконструкції траси. Зокрема, Службі автомобільних доріг у Полтавській області спільно з компанією ОНУР доручено поновити роботу в частині коригування проєктної документації, яка стосується певних земельних ділянок з відповідним цільовим призначенням для забору та використання в роботі підсипного ґрунту.

Офісу водних ресурсів у Полтавській області спільно із САД та компанією ОНУР – відпрацювати питання щодо розробки нових територій забору підсипного ґрунту.

Районні адміністрації мають поновити роботу в частині визначення плану обходу селища Чутове та Полтави.

Питання своєчасності реалізації даного проєкту стоїть на постійному контролі керівництва Полтавської облдержадміністрації як одного з пріоритетних об’єктів у сфері дорожнього господарства.

 

Управління інфраструктури Полтавської ОДА

Наверх ↑