Вітання голови Великобагачанської районної державної адміністрації з Днем знань

Дорогі учні! Шановні вчителі та батьки!

Щиро вітаю з Днем знань – урочистим святом, яке завжди означає відкриття нової, осяйної і часто нелегкої дороги до знань та нових звершень. Цей день хвилюючий і незабутній своєю атмосферою, барвами осінніх квітів  і, звичайно, закличним першим дзвоником, що пролунає в кожному серці радісним настроєм, вірою в завтрашній день та в успіх  розпочатих справ.

Дорогі діти, нехай кожен учбовий день буде світлим і радісним. Впевнений, що зерна знань, які Ваші вчителі та батьки посіють у Ваших юних душах, зростуть урожаєм мудрості та натхнення на благо Батьківщини.

Наснаги й витримки батькам у новому навчальному році.

Щира вдячність педагогам за самовіддану працю та бездоганне виконання найвідповідальнішої місії – виховання підростаючого покоління.

Зичу всім миру і злагоди, невпинного руху вперед, успішного здійснення всіх планів та задумів. Нехай підґрунтям щасливого життя  будуть міцне здоров’я, особисте щастя, терпіння і мудрість, натхненна думка та щирі почуття.
З новим навчальним роком!

голова райдержадміністрації

Сергій Братік