Вітання голови Великобагачанської районної державної адміністрації з Днем захисника України, Днем українського козацтва, святом Покрови Пресвятої Богородиці.

14 жовтня  Україна відзначає три славетних свята День захисника України, День українського козацтва, свято Покрови Пресвятої Богородиці.

Від усього серця вітаю Вас дорогі великобагачанці з цими знаменними святами. Нам є зараз кого по справжньому вітати в цей день і дякувати за захист нашої рідної землі. Низько вклоняємось усім, хто став на захист України та охороняє наші рубежі сьогодні.

Пресвята Богородиця вважається покровителькою і заступницею славетного війська козацького та всього українського люду. І сьогодні ми звертаємось до Матері Божої з проханням про мир, добро, благополуччя, про гідне та щасливе майбутнє нашого народу.

Мирного неба над головою всім нам, нехай Пресвята Богородиця береже Україну під своїм покровом.

З повагою, голова райдержадміністрації

Сергій Братік