Вітання голови райдержадміністрації з Днем працівника соціальної сфери

Шановні працівники соціальної сфери Великобагачанщини!

Прийміть щирі вітання з нагоди Вашого професійного свята – Дня працівника соціальної сфери!
Ви присвятили своє життя благородній справі – турботі про людей, яким щодня допомагаєте долати складні життєві обставини.
Ваша професія вимагає не тільки сумлінного ставлення до справи, але й величезного терпіння та вміння співчувати. Кожен з Вас, присвятив себе важливій справі та своєю працею сприяє реалізації та розвитку соціальної сфери району.
У цей святковий день висловлюю Вам щиру вдячність за самовіддану працю, чуйність і увагу до людей, які потребують допомоги та підтримки.
Бажаю успіхів у нелегкій, але такій необхідній роботі, здоров’я, благополуччя та щастя Вам і Вашим близьким! Нехай гарний настрій супроводжує Вас щодня, а всі добрі справи повернуться до Вас сторицею.

З повагою голова
Великобагачанської райдержадміністрації