Відзначили День Соборності України

22 січня в районному центрі відбулися урочисті заходи з нагоди Дня Соборності України.

У рамках заходів, присвячених цій визначній події в історії України, керівники органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, представники підприємств, установ, організацій взяли участь в урочистому мітингу.

Соборність – це символ. Символ боротьби за волю. Порозуміння між людьми. І часточка надії і віри у майбутнє. Ми пам’ятаємо про незліченні жертви наших співвітчизників, покладені на вівтар незалежності, соборності, державності. Пам’ятаємо тих, хто першими на повний голос заявив про незалежність і єдність України. Сьогодні нас розділяють різні епохи, але об’єднують однакові прагнення: як і колись, так і тепер український народ відстоює ідею єдності, соборності та територіальної цілісності держави, як і далекого дев'ятнадцятого,  недавнього дев'яностого,  так і тепер, у 2020 році, зводиться воєдино собор людських душ. Саме про це говорили у своїх виступах в.о. голови райдержадміністрації С.Мельник, голова районної ради Г.Полтавець, Великобагачанський селищний голова Ю.Саковський та депутат районної ради О.Діденко.

Хвилиною мовчання та покладанням квітів до погруддя Т.Шевченка присутні вшанували пам'ять тих, хто ціною власного життя відстоював незалежність та територіальну цілісність України.