Відбулося засідання спостережної комісії при РДА

08 липня 2020 р. відповідно до статті 9 Закону України «Про соціальну адаптацію осіб, які відбувають чи відбули покарання у виді обмеження волі або позбавлення волі на деякий строк», статей 6,39 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», постанови Кабінету Міністрів України від 01.04.2004 р. № 429 «Про затвердження положень про спостережні комісії та піклувальні ради при спеціальних виховних установах» (зі змінами) було створено районну спостережну комісію, основним завданням якої є організація та здійснення громадського контролю за дотриманням прав, основних свобод і законних інтересів засуджених та осіб, звільнених від відбування покарання, надання допомоги у соціальній адаптації особам, звільненим від відбування покарання. 23 липня 2020 р. під головуванням заступника голови райдержадміністрації Романа Мандзюка відбулося засідання спостережної комісії при РДА, який ознайомив присутніх з новим складом комісії. На комісії розглянуто ряд питань: заслухано звіт начальника Великобагачанського РС Філії Державної установи «Центр пробації» в Полтавській області, майора внутрішньої служби Ксенії Латишевої щодо здійснення роботи по виконанню вироків та постанов судів стосовно осіб, засуджених до кримінальних покарань, не пов’язаних з позбавленням волі. У ході розгляду порядку денного було наголошено на співпраці між Великобагачанським РС та Великобагачанським районним центром соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді в результаті якої здійснюється соціально – виховна та психологічна робота з неповнолітніми та молоддю, що перебуває на обліку. Співпраця спостережної комісії також ефективно налагоджена з управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації та районним центром зайнятості, закладами охорони здоров’я в частині надання консультацій з отримання соціальної допомоги проходження медичного обстеження та лікування.