ВІДБУЛИСЯ УРОЧИСТОСТІ З НАГОДИ ДЕРЖАВНИХ СВЯТ

Сьогодні, 23 серпня 2018 року, біля пам’ятника Т.Г.Шевченку, що у Великій Багачці, відбулися урочистості з нагоди дня Державного Прапора України та 27-ої річниці незалежності України. Державний прапор України підняв учасник АТО Анатолій Шиян. Широке коло громадськості з державними святами вітали та зичили миру, суверенності, незалежності нашій державі, здоров’я і достатку великобагачанцям голова районної державної адміністрації Камандар Байрамов та голова районної ради Григорій Полтавець. Пам’ять Великого Кобзаря Тараса Григоровича Шевченка та його побратима по духу, нашого земляка Федора Даниловича Кушнерика вшанували квітами. Гарним додатком заходу був музичний супровід народного аматорського хорового колективу «Козацькі барви» (керівник заслужений працівник культури України Григорій Серьожкін) та Сергія Макаренка, соліста районного методичного центру народної творчості та культурно-дозвіллєвої роботи.