Відбулася чергова нарада у голови райдержадміністрації

На розширеній нараді у голови  райдержадміністрації розглянули питання про підсумки казначейського обслуговування державного та місцевих бюджетів району у 2018 році та про хід виконання в районі вимог Закону України «Про Державний реєстр виборців» та про актуальні питання цьогорічної виборчої кампанії Президента України. З першого питання порядку денного доповіла начальник управління Державної казначейської служби України у Великобагачанському районі О.Недайкаш.

На обслуговуванні в управлінні Державної казначейської служби України у Великобагачанському районі перебуває 56 розпорядників та одержувачів бюджетних коштів, включених до мережі у 2018 році, яким відкрито 542 рахунки за видатками, з них: по державному бюджету 14 розпорядників коштів державного бюджету, яким відкрито 55 рахунки за видатками; по місцевих бюджетах 42 розпорядників та одержувачів коштів місцевих бюджетів, яким відкрито 487 рахунки за видатками.

За даними фінансової звітності за 2018 рік до державного бюджету по Великобагачанському району надійшло 121,8 млн.грн., в тому числі до загального фонду надійшло 121,0 млн.грн., до спеціального фонду — 787,4 тис.грн.

У 2018 році змінився порядок надання субвенцій з державного бюджету. Тепер напряму з державного бюджету надходять кошти на освітню, медичну субвенцію, субвенція на формування інфраструктури і соціально економічний розвиток регіонів. Так, у 2018 році з державного бюджету отримано субвенцій на суму 71,9 млн.грн. зокрема: освітня субвенція - 41,7 млн.грн.; медична субвенція -18,7 млн.грн.; субвенція на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій - 5,0 млн.грн.; субвенція на формування інфраструктури об'єднаних територіальних громад – 6,5 млн.грн.

З другого питання порядку денного доповіла начальник відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації А.Коваленко. Станом на 01.03.2019 року у Великобагачанському районі обліковується - 21738 записів, в тому числі виборців, які мають виборчу адресу - 18962 , виборці без виборчої адреси - 313, записів про померлих - 2451 , недієздатних - 12, НСП - 292.

Відповідно до вимог виборчого законодавства 11 лютого 2018 року було проведено проміжні вибори депутата Великобагачанської селищної ради по одномандатному виборчому округу № 20. Відділом ведення Державного реєстру виборців було забезпечено виконання всіх пунктів календарного плану, вчасно виготовлено та передано запрошення та списки виборців дільничним виборчим комісіям.

За 2018 рік працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації зареєстровано та опрацьовано 226 відомостей періодичного поновлення. З метою уточнення даних виборців підготовлено та направлено 16 запитів відділу до суб’єктів подання відомостей.

Опрацьовано і виконано 36 доручень Служби розпорядника реєстру по внесенню змін до електронної бази даних Реєстру.

У березні цього року заплановано проміжні та чергові вибори, а саме: 17 березня 2019 року відбудуться проміжні вибори депутата Великобагачанської селищної ради (по 3-му округу); 31 березня 2019 року відбудуться чергові вибори Президента України. Станом на 01.03.2019 року до відділу ведення Державного реєстру виборців звернулося 29 виборців стосовно зміни ідентифікаційних даних, тимчасової зміни місця голосування, включення до Реєстру виборців. Опрацьовано 13 звернень виборців у екрані “Кабінет виборця”. Сформовано та надіслано 30 запитів до суб’єктів подання відомостей щодо уточнення персональних даних виборців.