Відбулась нарада у заступника голови райдержадміністрації

8 жовтня заступник голови райдержадміністрації - керівник робіт з ліквідації наслідків медико-біологічної надзвичайної ситуації природного характеру державного рівня пов’язаної із поширенням коронавірусної хвороби СOVID -19 на території Великобагачанського району Роман Мандзюк провів нараду, з питань дотримання в районі суб’єктами господарювання, населенням карантинних (протиепідемічних) заходів. Нарада зумовлена тим, що в Полтавській області та й у районі спостерігається загострення хвороби.

На сьогодні зареєстровано 18 лабораторно підтверджених випадків коронавірусної хвороби СOVID - 19. Начальник Великобагачанського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Полтавській області Анатолій Юрчук та заступник відділення Миргородського відділу поліції ГУ НП в Полтавській області Андрій Аджубей проінформували про роботу мобільних груп та про порушення, які виявляються на підприємствах торгівлі продовольчими і непродовольчими товарами, в авто перевізників та інших суб’єктів господарювання. Останнім часом за систематично виявлені порушення протиепідемічного режиму 2 осіб притягнуто до адміністративної відповідальності. Як підсумок наради Роман Мандзюк дав доручення підпорядкованим службам посилити контроль за здійсненням державного санітарно-епідеміологічного нагляду, дотриманням санітарного законодавства, протиепідемічних заходів під час карантину в громадському транспорті, закладах громадського харчування, розважальних закладах та інших місцях (заходах) з масовим перебуванням. Адже збереження життя і здоров’я людей є одним з пріоритетів органів виконавчої влади.