ВІДБУЛАСЬ ЧЕРГОВА НАРАДА У ГОЛОВИ РАЙДЕРЖАДМІНІСТРАЦІЇ

На черговій розширеній нараді у голови райдержадміністрації Камандара Байрамова за участі керівників структурних підрозділів райдержадміністрації, підприємств, організацій, установ району було розглянуто 2 питання: «Про внесення змін до Постанови Центральної виборчої комісії від 13.09.2012 №893, щодо забезпечення тимчасової зміни місця голосування виборця без зміни його виборчої адреси» та «Про хід виконання доручень, даних головою райдержадміністрації на нараді 19.02.2019 року, при розгляді питання: «Про підсумки роботи архівного відділу райдержадміністрації у 2018 році». З першого питання порядку денного доповідала Коваленко Алла - начальник відділу ведення Державного реєстру виборців. Про те, що на період позачергових виборів народних депутатів України орган ведення Реєстру може тимчасово змінити місце голосування виборцю на іншу виборчу дільницю, в тому числі поза межами одномандатного виборчого округу, до якого такий виборець відноситься на підставі відомостей Реєстру про його виборчу адресу до 15 липня. За пропорційною системою під час голосування виборці отримують два бюлетені — для голосування у загальнодержавному багатомандатному та одномандатному виборчому окрузі. Бюлетень для голосування за мажоритарного кандидата особам, які змінили місце голосування, не видається, тому у день виборів така особа отримає лише один бюлетень — для голосування за політичні партії.

З другого питання доповідала Бехтер Тамара - начальник відділу архіву райдержадміністрації.  Станом на 01.06.2019 року на постійне зберігання до архівного відділу прийнято 305 справ управлінської документації: це частини фондів відділу Держгеокадастру у Великобагачанському районі;  Рокитянської, Степанівської сільських рад, Рокитянської сільської та Великобагачанської селищної виборчих комісій, Великобагачанської райдержадміністрації та районної ради. Протягом півріччя упорядкували документи та схвалили описи на засіданні ЕПК Держархіву Полтавської області: Красногорівське ПТУ-49, Корнієнківська сільська рада, приватна агрофірма «Україна», Великобагачанська селищна виборча комісія, Великобагачанська селищна рада.  Станом на 01.06.2019 року до відділу надійшло 485 запитів соціально-правового характеру, позитивну відповідь отримали 447 заявників та виконано 70 тематичних запитів. Для зміцнення матеріально-технічної бази архівного відділу подано запит до сесії районної ради про виділення коштів для придбання архівних коробок для картонування документів. За результатами розгляду питань Камандар Байрамов дав ряд доручень посадовим особам, виконання яких взято на контроль.