"Велике будівництво" триває

В рамках Національного проекту «Велике будівництво» ініційованого Президентом України продовжуються роботи по капітальному ремонту автодороги О1715379 Миргород - Велика Багачка - Байрак – Поділ в межах Великобагачанського району. Наразі підрядник ПП «Дорсервіс КПК» виконує роботи з регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу (технологія холодний ресайклінг), та по влаштуванню нижнього шару покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Роботи виконано на ділянці близько 4 км. Роботи проводяться злагоджено та у відповідності календарного графіку виконання будівельно-монтажних робіт.
Також продовжуються роботи по будівництву амбулаторії по вулиці Станіслава Горєва в селищі Гоголево. На даний час проводяться роботи по встановленні покрівлі.