"Велике будівництво" триває

В рамках Національного проекту «Велике будівництво» ініційованого Президентом України в селищі Гоголево Великобагачанського району продовжуються роботи по будівництву амбулаторії по вулиці Станіслава Горєва. Підрядником ТОВ «Домобудівний комбінат 7» м. Київ на даний час закінчено роботи по зведення стін, та проводяться підготовчі роботи по встановленні покрівлі. Роботи проводяться злагоджено та у відповідності календарного графіку виконання робіт. Здача об’єкта в експлуатацію запланована на IVквартал 2020 року. Також продовжуються роботи по капітальному ремонту автодороги О1715379 Миргород - Велика Багачка - Байрак – Поділ в межах Великобагачанського району. Наразі підрядник ПП «Дорсервіс КПК» продовжує виконання робіт з облаштування дренажу.