"Велике будівництво" триває

В рамках Національного проекту «Велике будівництво» ініційованого Президентом України в селищі Гоголево Великобагачанського району продовжуються роботи по будівництву амбулаторії по вулиці Станіслава Горєва. Підрядником ТОВ «Домобудівний комбінат 7» м. Київ на даний час завершено зведення стін, внутрішніх перегородок, встановлено віконні блоки, проводяться роботи по встановленні покрівлі . Роботи проводяться злагоджено та у відповідності календарного графіку виконання робіт. Здача об’єкта в експлуатацію запланована на IVквартал 2020 року.
Продовжуються роботи по капітальному ремонту автодороги О1715379 Миргород - Велика Багачка - Байрак – Поділ в межах Великобагачанського району. Наразі підрядник ПП «Дорсервіс КПК» виконує роботи з регенерації конструктивних шарів дорожнього одягу (технологія холодний ресайклінг), та по влаштуванню нижнього шару покриття із крупнозернистої асфальтобетонної суміші. Роботи виконано на ділянці протяжністю близько 8 км.