Урочисте покладання квітів

Ми завжди пам’ятаємо, що 9 травня - це особливе для нашого народу свято. Іншого такого – великого і наскільки вистражданого, у нас, мабуть, не знайти.
Ціна Великої Перемоги – це мільйони загиблих, навіки зламані людські долі, невгамовний біль та горе учасників воєнних подій. Осколки тієї епохи все ще летять і ранять нас, а сама війна назавжди залишиться незаживаючою раною, жахливим шрамом нашої пам'яті. Події тих днів не повинні згаснути в народній пам’яті. Про це нагадуватимуть меморіальні дошки, пам’ятники. Та найголовніший меморіал – людська пам'ять, яку нащадки несуть у вічність у своїх серцях.
На жаль, цього року у зв’язку з запровадженням карантину скасовано масові заходи, але цього дня в кожній родині ми згадаємо мужніх воїнів – тих, які не повернулися з війни і тих, хто пішов з життя в мирний час, адже в районі на сьогодні залишилося лише 6 учасників бойових дій Другої світової війни. Згадаємо тих, хто боровся з ворогом в тилу, хто піднімав з руїн міста і села, хто власним прикладом вчив нас любити життя, бути мудрими та не боятися труднощів.
Проявом поваги та символом незгасної пам’яті стало урочисте покладання квітів до Меморіалу загиблим воїнам. В заході взяли участь голова райдержадміністрації С.Братік, голова районної ради Г.Полтавець, Великобагачанський селищний голова Ю.Саковський, депутат обласної ради О.Діденко, голова районної організації ветеранів І.Дудник, керівники організацій, представники духовенства. Присутні хвилиною мовчання вшанували тих, хто не дожив до цього мирного дня.