Урочиста відправка призовників

22 квітня в залі засідань Великобагачанського військового комісаріату була проведена урочиста відправка 10 юнаків молодого поповнення на строкову військову службу.

Сергій Сушко – заступник військового комісара-начальник відділення комплектування та призову Великобагачанського районного військового комісаріату вручив призовникам військові квитки та повідомив про те, як саме відбуватиметься їхня служба, скільки часу вона триватиме та де саме проходитиме.

До майбутніх воїнів та всіх присутніх звернулась Світлана Мельник - перший заступник голови районної державної адміністрації, голова призовної комісії, яка привітала усіх зі святами та побажала майбутнім воїнам гідно представляти Великобагачанський район у Збройних Силах України і з честю нести службу.

Також з вітальним словом  до призовників звернулись голови сільських рад та вручили подарунки.