У 2020 році на Полтавщині планують відремонтувати 100 км місцевих доріг на суму 1 млрд. грн.

Ще 14 лютого Укравтодор погодив перелік автомобільних доріг загального користування, які відремонтують на Полтавщині у цьому році. У поточному році з Державного дорожнього фонду на місцеві дороги Полтавської області виділять 1 млрд 311 млн грн.: 607 млн грн на капітальний ремонт, 445 млн грн на поточний середній ремонт та 259 млн грн на експлуатаційне утримання доріг. Дорожній фонд на реалізацію цієї програми виділив 1,3 млрд грн. За ці кошти планують відновити 100 км дорожнього полотна.

Зокрема у Великобагачанському районі планується провести капітальний ремонт автодороги загального користування місцевого значення О 1715379 Миргород-Велика Багачка-Байрак-Поділ протяжністю близько 10 км. Роботи розпочнуться по завершенні тендера в системі Prozorro.