СВЯТО ПЕРШОГО ДЗВІНКА В ОСТАП'ЄВСЬКІЙ ЗОШ І-ІІІ СТУПЕНІВ

З вересня голова райдержадміністрації Камандар Байрамов узяв участь у святі першого дзвінка в Остап’вській ЗОШ І-ІІІ ступенів. Він привітав учнів, батьків та вчителів з початком нового 2018-2019 навчального року, побажав всім міцного здоров’я, добра, натхнення, задоволення від результатів своєї праці, щоб кожен день був сповнений радістю, щастям та теплом людської подяки за добрі справи. Відмітив значний обсяг виконаних робіт в підготовці закладу та облаштування ганку до початку роботи. Вручив грамоти за відмінне виховання, всебічну підтримку та заохочення до навчання батькам Максімової Тетяни Сергіївни, випускниці 2018 року Остап’євської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», Гладкого Антона Васильовича, випускника 2018 року Остап’євської ЗОШ І-ІІІ ступенів, який нагороджений срібною медаллю «За високі досягнення у навчанні», Марченко Вікторії Олексіївни, випускниці 2018 року Остап’євської ЗОШ І-ІІІ ступенів, яка нагороджена срібною медаллю «За високі досягнення у навчанні».