Шановні ветерани та люди похилого віку!

1 жовтня в нашій державі відзначається День громадян похилого віку та День ветерана, що засвідчує глибоку повагу і цивілізоване ставлення українського суспільства до найстарших представників громади, які закладали матеріальну базу незалежної держави, є носіями кращих трудових традицій та наших духовних скарбів.

День людей похилого віку – це хороша нагода ще пильніше поглянути на проблеми літніх людей, а також ще раз засвідчити всенародну повагу ветеранам війни і праці, нашим батькам і матерям, старшим друзям, за чиїми плечима - нелегкі життєві дороги, що щедро посріблили сивиною скроні.

Люди старшого покоління – джерело народної мудрості, їх практичний життєвий досвід, невичерпна енергія та оптимізм – нерозривний місток, який з’єднує покоління.

Вшановуючи цей День, ми доземно вклоняємось вам, сивочолі ветерани війни та праці, хто подолав ворога у Велику Вітчизняну, підняв з руїн рідну Україну, наш район. Нехай героїчні вчинки минулого надихають всіх нас на нові звершення в ім’я Української держави!

Вітаючи вас, шановні, зі святом, бажаю міцного здоров’я, надії, щастя, світлих днів. Нехай на схилі років вас гріє родинне тепло, а ваші діти і онуки нехай вчаться у вас любити життя, цінувати його, сповнювати своєю активністю, небайдужим ставленням до всіх життєвих процесів.

В.о. голови райдержадміністрації                 С.Мельник