ШАНОВНІ ВЕТЕРАНИ ДРУГОЇ СВІТОВОЇ ВІЙНИ, «ДІТИ ВІЙНИ»! ДОРОГІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЦІ!

Версія для друкуВерсія для друку

Сердечно вітаю вас із 74-ю річницею Перемоги у Другій світовій війні!

Це свято приходить до нас у сонячні травневі дні, коли сама природа салютує йому своїм різноцвіттям. І від цього воно стає ще більш урочистим й величним, пронизаним смутком і скорботою, зі сльозами на очах. Адже немає в нашій країні родини, яку обійшла б стороною найстрашніша й найбільш кривава в історії людства війна. Нестихаючим болем вона пройшла через наші серця й назавжди залишилася священною пам'яттю й  великою гордістю за безсмертний подвиг старших поколінь.

Сьогодні ми схиляємо голови перед пам'яттю тих, хто залишився лежати на полях битв, віддаємо данину поваги нині живим учасникам війни, які, не  шкодуючи свого  життя, визволили нашу землю від окупантів.

Честь і слава вам, шановні ветерани, які пройшли пів-Європи, звільнили світ, вижили у  концтаборах,  працювали  у тилу  й піднімали країну з руїн і попелу! Ваше життя – це яскравий приклад чесної і благородної праці на благо Батьківщини, подвиг і самопожертва в якому були нормою й правилом. Для нас ви - символ стійкості й оптимізму, любові до рідної землі й служіння народу. Ваш героїчний шлях - це невичерпне джерело нашого натхнення, сили духу й віри в щасливе майбутнє України.

Ми повинні бути достойні подвигу наших батьків і дідів та своєю щоденною кропіткою працею, успіхами й досягненнями сприяти зміцненню нашої держави.

У цей світлий травневий день від всієї душі прийміть щирі побажання   міцного всім здоров'я і бадьорого духу, любові і поваги рідних та близьких, добра і радості, оптимізму і непохитної віри у те, що завтрашній день  буде світлішим і щасливішим!

Слава воїнам-переможцям!

 

Голова райдержадміністрації                            К.Байрамов

Наверх ↑