ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ СОЦІАЛЬНОЇ СФЕРИ ВЕЛИКОБАГАЧАНЩИНИ!

У першу неділю листопада країна вшановує соціальних працівників - людей, на яких покладена дуже відповідальна і почесна місія.

Ви щоденно піклуєтесь про ветеранів війни і праці, людей похилого віку, інвалідів, пенсіонерів, дітей-сиріт, безробітних, підтримуєте малозабезпечені та багатодітні сім'ї, допомагаєте їм здолати життєві труднощі, повірити в себе і свої можливості, знайти вихід з найскрутнішої ситуації.

Ваша праця скромна і не завжди помітна, але завжди сповнена душевного тепла і зігріта співчуттям та любов'ю до ближнього. Ви щедро даруєте свою чуйність людям, повсякденно використовуєте професійні знання і великий практичний досвід для покращення рівня життя мешканців району, особливо ветеранів, інвалідів, пенсіонерів.

Така повсякденна увага, підтримка і допомога є важливою складовою реалізації державної соціальної політики, в центрі якої є людина.

Самовіддане служіння обраній справі, доброта і милосердя, чуйність і щедрість душі винагороджуються подякою та пошаною  багатьох великобагачанців, яким ви допомагаєте долати життєві труднощі, додаєте віри та впевненості у завтрашній день.

Хай ваша працьовитість та душевне тепло і надалі служать людям, а свято нехай надасть усвідомлення своєї причетності до великої та дуже важливої справи – соціального захисту людини.

Бажаю вам міцного здоров'я, добробуту, порозуміння і домашнього затишку у ваших оселях та невичерпної життєвої енергії. Хай найвищою нагородою для вас завжди буде людська шана і подяка!

В.о. голови райдержадміністрації                        А.Филипась