ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ ТА ВЕТЕРАНИ ХАРЧОВОЇ ПРОМИСЛОВОСТІ ВЕЛИКОБАГАЧАНЩИНИ!

Щиро вітаю вас із професійним святом – Днем працівників харчової промисловості!

Значення вашої праці переоцінити неможливо. Вашими руками створюється добробут і затишок у родинах наших громадян. Ви забезпечуєте населення найголовнішим - продуктами харчування.

Важливо відзначити те, що ефективна робота підприємств галузі обумовлена, передусім, високим професіоналізмом працівників, сучасним рівнем організації виробництва та впровадженням новітніх технологій.

Підтвердженням вашої плідної й успішної роботи є насичення продовольчого ринку країни продуктами харчування, які своєю якістю та асортиментом здатні задовольнити найвибагливіші смаки.

Сердечно дякую всім працівникам і ветеранам харчової галузі за професійну майстерність, творчий неспокій, почуття високої відповідальності за задоволення потреб нашого народу у харчових продуктах.

Бажаю вам і вашим родинам міцного здоров'я, щастя та добробуту! Нехай кожен день приносить вам нові здобутки і досягнення, а ваше життя буде щасливим і радісним, родинне тепло і затишок допомагають у виконанні почесного і відповідального професійного обов'язку.

Вітаючи вас зі святом, зичу вам, шановні трудівники харчової промисловості, міцного здоров'я, наснаги, високих матеріальних статків у ваших сім'ях та нових виробничих успіхів на благо нашого району.

В.о. голови райдержадміністрації                        С.Мельник