Робоча поїздка голови райдержадміністрації

Останнього дня січня голова райдержадміністрації Камандар Байрамов спільно із головним лікарем КЗ «Великобагачанський районний центр первинної медико – санітарнї допомоги», Валентиною Хан та начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмилою Беркало відвідали селище Гоголево, де провели зустріч із селищним головою Володимиром Оришичем та головою громадської ради при райдержадміністрації Наталією Козачко. Метою поїздки голови райдержадміністрації було вирішення питання реконструкції амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селищі Гоголево в рамках державного проекту формування спроможних мереж надавачів первинної медичної допомоги для підвищення доступності та якості медичного обслуговування, облаштування прилеглої території з урахуванням передового досвіду країн ЄС, критеріїв рівного доступу, енергоефективності та енергозбереження та у відповідності до вимог діючого законодавства. На зустріч прийшли і небайдужі жителі селища, яких цікавить впровадження медичної реформи. В ході обговорення можливості участі Гоголівської АЗПСМ в даному проекті сторони дійшли до висновку, що доцільно  подати заявку на участь у проекті реконструкції приміщення громадської будівлі, що знаходиться в селищі Гоголево, а не приміщення існуючої АЗПСМ, оскільки на реконструкцію будівлі існуючої амбулаторії необхідно затратити значну частину коштів із місцевого бюджету. Голова райдержадміністрації зазначив, що докладе максимум зусиль та зробить усе від нього залежне для того, щоб селище Гоголево отримало сучасну амбулаторію. Свою підтримку висловили і селищний голова Володимир Оришич та голова громадської ради при райдержадміністрації, завідуюча Гоголівською філією Великобагачанського територіального центру Наталія Козачко.
На цьому робоча поїздка голови райдержадміністрації не завершилася. Напередодні  дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав Камандар Байрамов разом із начальником управління соціального захисту населення райдержадміністрації Людмилою Беркало зустрівся із вдовами воїнів-інтернаціоналістів Протас Ганною Іванівною та Коблик Ольгою Макарівною та вручили їм пам’ятки про державні та обласні соціальні гарантії, які надаються членам сімей ветеранів війни з числа воїнів – інтернаціоналістів. Голова адміністрації, зокрема, зазначив, що членам сімей ветеранів війни з числа воїнів-інтернаціоналістів з обласного бюджету в рамках обласної Комплексної програми соціального захисту і соціального забезпечення населення області на 2013 – 2020 роки до 14 лютого буде виплачена матеріальна допомога в сумі 2000 грн. Людмила Беркало нагадала про пільги, які передбачені законом  для даної категорії населення та попросила звертатися особисто до неї для вирішення можливих проблемних питань.