Рекомендації сільгоспвиробникам по зберіганню насіннєвого матеріалу

Версія для друкуВерсія для друку

Високі врожаї можна отримати лише при використанні здорового, високоякісного насіння, що має високі потенціальні властивості, при дотриманні правильних умов зберігання, що забезпечить високу енергію проростання, схожість і було здатне дати здорову високопродуктивну рослину.

Господарство повинно бути забезпеченим спеціальним насіннєсховищем, обладнаним засіками,відповідно до  ДСТУ 2240-93 сховища повинні бути критими та сухими, знезараженими від комірних шкідників.

Вирішальними факторами для зберігання насіння є його вологість і температура: оптимальна температура при зберіганні – 5-10⁰С, вологість  насіння  таких культур  як пшениця, жито, ячмінь,  не повинна перевищувати 14%. 

Під час розміщення насіння необхідно уникати випадкового змішування його, тому насіння розміщують за сортами, а в рамках сорту – за категоріями, класами посівного стандарту. Не можна розміщувати у сусідніх засіках насіння інших культур, які важко відокремлюються. Засіки не повинні торкатись зовнішніх стінок складу (не менше 50 см), щоб уникнути конденсації вологи. Насипати засік треба так, щоб він залишався недовантаженим на 15-20 см, це застерігає від попадання насіння  з одного засіка в інший.

Мішки зберігають  на настилах або піддонах, віддалених від підлоги не менше ніж на 15 см, а від стіни – 70 см. Розміри штабелів та відстань між ними повинні сприяти відбору проб насіння з будь-якого місця і проведенню технологічних операцій.                                                                                

При зберіганні насіння насипом висота бурту не повинна перевищувати: для олійних – 1,5 м, інших культур – 2 м. У складських приміщеннях з активною вентиляцією висота бурту насіння зернових культур допускається до 3 м.

Маркування партій насіння  проводиться згідно наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України № 348 від 10.07.2017 року.

Під час зберігання необхідно систематично спостерігати за станом насіння і міряти температуру .         

Одночасно із засипанням насіння на зберігання відбирають проби з кожної окремої партії і  відправляють у лабораторію на повний аналіз (чистота, схожість, вологість, вага 1000 зерен, зараженість хворобами та шкідниками). Повний аналіз насіння можливо проводити у ДУ «Полтавська обласна фітосанітарна лабораторія» ( м. Полтава вул. Івана Мазепи 57 т.095 858 3700).  Повторний аналіз по закінченню терміну дії документу про якість,  слід провести  за 15-20 днів до сівби з тим, щоб правильно встановити норму висіву.        

Облік насіння, його рух, якість відображають у «Шнуровій книзі обліку насіння» встановленої форми, записи в ній повинні відповідати сортовим і насіннєвим документам та даним бухгалтерського обліку.  Дотримання рекомендацій  дозволить зберегти високі сортові та посівні якості насіння, що стане запорукою майбутнього врожаю.

 

Провідний інспектор відділу контролю у сфері насінництва

та розсадництва Управління фітосанітарної безпеки

ГУ Держпродспоживслужби в Полтавській області                Нечитайло А. І.

 

Наверх ↑