Проведено робочу нараду з головами сільських (селищних) рад та відповідальними за військовий облік

З метою забезпечення своєчасного та якісного проведення призову громадян на строкову військову службу в жовтні-грудні поточного року, головою призовної комісії – в.о.голови районної державної адміністрації Мельник С.І. спільно з заступником військового комісара – начальником відділення комплектування Великобагачанського районного військового комісаріату Сушко С.М., в залі засідань районного військового комісаріату  проведено робочу нараду з головами сільських (селищних) рад та   відповідальними за військовий облік. Обговорено стан справ якості оповіщення призовників в розрізі кожної сільської ради та поставлені задачі на наступний робочий тиждень.