Програма обласного свята кобзарського мистецтва «Взяв би я бандуру» 26 травня 2019 року, селище Велика Багачка

Програма обласного свята кобзарського мистецтва

«Взяв би я бандуру»

26 травня 2019 року                                                                                   селище Велика Багачка

08-00 – Початок реєстрації учасників та гостей свята, майстрів декоративно-ужиткового мистецтва.

09-45 – Вшанування пам’яті  поета-кобзаря Ф.Д.Кушнерика та викладача класу бандури місцевої дитячої музичної школи, заслуженого працівника культури України Н.М.Марченко на кладовищі селища Велика Багачка.

10-00 – Виставка декоративно-ужиткового мистецтва місцевих майстрів та майстрів Полтавської області, України, виставка учнівської творчості шкіл району.

11-00 – Офіційне відкриття свята, покладення квітів до погруддя Т.Г.Шевченку та пам’ятника Ф.Д.Кушнерику. Концертна програма «Талантами уквітчана мелодія прадавньої бандури!» за участі  капели бандуристів «Любава» Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка, учнів та викладачів Великобагачанської дитячої музичної школи ім. Ф.Д.Кушнерика,аматорських колективів Великобагачанського району.

12-30 - Майдан української минувшини запрошує на народні посиденьки «Смакуємо за Енеїдою». Скуштуємо страви прадавньої української кухні, влаштуємо душевні забави та завзяті розваги, насолодимося творчістю самобутніх талантів Великобагачанщини.

14-00  - Вітання керівників району, області, гостей свята. Концертна програма «Натхненням і сльозою звучали її струни…» на головній сцені обласного свята кобзарського мистецтва  «Взяв би я бандуру». Стародавні та сучасні мелодії бандури представляють відомі в Україні та Європі молодіжний гурт «B&BProject», заслужений артист України, доцент Тернопільського педагогічного університету Дмитро Губ’як, а також  творчі колективи  Полтавщини. Затанцюємо разом з народним ансамблем народного танцю «Джерело» Гадяцького коледжу культури і мистецтв ім. І.П.Котляревського, створимо неповторний колорит свята!