ПІДБИТО ПІДСУМКИ ГОТОВНОСТІ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ

28 серпня 2018 року начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації Сергій Кушнерик провів нараду з директорами та заступниками директорів з навчально-виховної та виховної роботи загальноосвітніх шкіл і директорами закладів дошкільної освіти та підбив підсумки роботи з підготовки до нового навчального 2018-2019 року. На даний час виконані ремонти приміщень котелень, класних кімнат, їдалень. Проведено держповірку приладів обліку теплової енергії, природного газу, коректорів, переатестацію операторів газових котелень. Розпочато роботи по перевірці опору та заземлення електрообладнання. Придбано вогнегасники на суму 19040 грн. Закуплено медикаменти на загальну суму 5900 грн. Подякував органам місцевого самоврядування за покращення матеріальної бази навчальних закладів. Так Устивицькою сільською радою було надано субвенцію в сумі 9 900 грн. для придбання морозильної камери для Устивицької ЗОШ І-ІІІ ступенів, Михайлівською сільською радою 22 200 грн. на будівельні матеріали, м’ячі, електрочайник та холодильник, Кротівщинською сільською радою на будівельні матеріали 5 000 грн., Остап’євською сільською радою для дитячого садочку 5290 грн. на господарчі товари та Гоголівською селищною радою 15 000 грн. для Гоголівської ЗОШ І-ІІІ ступенів  на придбання фарби.

Поряд з цим ще я ряд проблем. Згідно «Правил безпеки систем газопостачання України» після закінчення опалювального сезону на газовикористовуючих об’єктах є обов’язковим проведення поточних ремонтів. Регламентом робіт передбачається заміна несправного обладнання, регулювання та наладка апаратури безпеки, ревізія запірної арматури і т.д. Роботи проводяться організаціями, що мають відповідні дозвільні документи. Пуск газу на об’єкти, на яких не проведено поточний ремонт, заборонено. Вартість обладнання та вартість робіт на об’єктах газовикористання орієнтовно становить 140 тис. грн. На даний час поточні ремонти теплогенераторних шкіл не проводяться через відсутність коштів. Відсутні також кошти для здійснення розрахунку за роботи по наладці автоматики безпеки теплогенераторних в наступному опалювальному сезоні. Тому вчасність пуску газу до шкіл та ДНЗ району може бути із затримкою.

На закінчення начальник відділу освіти, молоді та спорту райдержадміністрації закликав присутніх направити зусилля на якісну реалізацію проекту «Нова українська школа», активну перебудову і відповідну адаптацію свідомості і ставлення до її основних положень учнів, вчителів, батьків і громадськості та привітав з наступаючим Днем знань.