Підбір кадрів — пріоритетний напрямок роботи служби зайнятості

Версія для друкуВерсія для друку

7 травня в приміщенні Великобагачанської районної філії Полтавського ОЦЗ відбувся міні - ярмарок вакансій по підбору фахівців в Управління  соціального захисту населення Великобагачанської РДА.
На захід були запрошені особи з числа безробітних, що перебувають на обліку в службі зайнятості та інші громадяни, що бажають знайти роботу та мають вищу освіту згідно вимог роботодавця.

Презентували діяльність Управління  соціального захисту населення  Беркало Людмила Миколаївна  - начальник установи та Шульга Наталія Василівна — завідувач сектору з обслуговуванння інвалідів та контролю за пизначенням виплати пенсій. На даний час існує потреба в кваліфікованих кадрах на вакантні посади: начальник відділу бухгалтерського обліку і звітності, державний соціальний інспектор. До безробітних та незайнятих осіб була доведена інформація про рівень заробітної плати, графік роботи та ін.  Безробітні, яких зацікавила пропозиція щодо роботи мали можливість задати питання, що цікавили при індивідуальній співбесіді. 

Наверх ↑