Обласне свято кобзарського мистецтва "Взяв би я бандуру"

Ось і відлунало 31-ше обласне свято кобзарського мистецтва "Взяв би я бандуру", яке розпочалось вшануванням пам'яті поета-кобзаря Ф.Д.Кушнерика та викладача дитячої музичної школи, заслуженого працівника культури України Н.М.Марченко на місцевому кладовищі. Далі офіційне відкриття свята, покладення квітів до погруддя Т.Г.Шевченку та пам’ятника Ф.Д.Кушнерику, зустріч з капелою бандуристів «Любава» Полтавського музичного училища ім. М.В.Лисенка, викладачами та вихованцями дитячої музичної школи ім. Ф.Д.Кушнерика, артистами та аматорськими колективами району в концертній програмі " Талантами уквітчана мелодія прадавньої бандури!".

Майдан української минувшини "Смакуємо за Енеїдою" яскраво продемонстрували аматорські колективи клубних закладів району, зразковий театр читця «Українська світлиця». Всі мали змогу ознайомитися зі стравами прадавньої української кухні, взяти участь у забавах та розвагах.

На головній сцені свята свою майстерність показали педагоги дитячої музичної школи, харківську та київську манеру гри на стародавньому інструменті майстерно показав заслужений артист України, член Національної спілки кобзарів України, лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів Дмитро Губ'як, сучасні мелодії бандури представили відомі в Україні та Європі молодіжний гурт «B&BProject» , народний ансамбль народного танцю "Джерело" Гадяцького коледжу культури і мистецтв дарував свої запальні виступи присутнім.

З вітальним словом звернулися голова районної державної адміністрації Байрамов К.І., голова районної ради Полтавець Г.М., заступник голови Хорольської райдержадміністрації Абрамов С.Г., депутати Полтавської обласної ради Діденко О.Г., Жук М.Г, Ляшко Р.В. та Мухтаров Ф.А.,народний депутат України Костянтин Іщейкін. Присутніми на святі були заступник директора Полтавського ОЦНТтКОР Бєлакова О.М. та завідуюча відділом ОЦНТтКОР Ковтун Л.Ф.

Жителі та гості селища мали змогу помилуватися виставками виробів місцевих майстрів та Полтавської області , придбати вироби майстрів декоративно-ужиткового мистецтва, посмакувати смачним кулішем, відпочити, розважити дітвору на атракціонах.